ارائه مقالات كاربردي درباره تعمير وسايل برقي مخصوصا لياسشويي ارائه مقالات كاربردي درباره تعمير وسايل برقي مخصوصا لياسشويي .

ارائه مقالات كاربردي درباره تعمير وسايل برقي مخصوصا لياسشويي

نكات مهم در خريد لباسشويي

اصول بهداشتي (Sanitation)
اين   نمايندگي لباسشويي گرنيه در مشهد  گزينه مطلوب افرادي ميباشد كه از حساسيت سختي مي برند. اين مورد در ماشين‌هاي لباسشويي سبب ساز حذف مفاد حساسيت‌زا و باكتري‌هاي مو جود هنگام شستشو ميشود.
حسگر رطوبت (Moisture sensor)
علاوه بر حسگرهايي كه سطح آب در محيط تهيه مي‌نمايند، حسگرهاي ديگري ميباشند كه ميزاني خيسي جامه را تشخيص ميدهند و فرصت كار كم آب‌كن را بر آن مبنا تهيه مي‌نمايند. به صورت نمونه در حالتي كه شما ۳۰ دقيقه را براي كم آب كردن جامه در لحاظ گرفته باشيد و حسگر در دقيقه‌ي بيستم تشخيص دهد كه جامه كم آب گرديده است، كم آب‌كن را متوقف خواهد كرد.
بازكننده‌ي چروك (Wrinkle release or refresh)
اين وضعيت اگرچه جايگزين اتوكشي نخواهد بود، ولي تا حد متعددي چروك‌هاي خرقه را كه در طي شستشو به وجود آمده‌اند را پيش از تحويل آن از دربين ميبرد.
چرخش مضاعف (Extended tumble)
اين قابليت شبيه مفتوح كردن چروك ميباشد با اين تفاوت كه با فعال كردن آن در حالتي كه خرقه شما پيش از شستشو نيز چروكيده باشد با تعدادي چرخش اضافه چروك‌هاي آن گشوده خواهند شد.
شستشوي با تأخير (Delay wash)
ماشين لباسشويي
اين خصوصيت هنگامي به فعاليت ميايد كه شما قرار ميباشد مدتي بيرون از خانه باشيد و دوست داريد وقتي كه به خانه برمي‌شويد جامه‌ها شسته و مهيا‌ي پهن كردن باشند. با به كار گيري از قابليت شستشوي با تأخير معمولا مي توانيد دربين ۶ تا ۳۶ ساعت آغاز شستشو را به تعويق بيندازيد تا براي مثال هنگامي از دفتر كار برگشتيد جامه‌ها را شسته و كم آب‌گرديده تحويل بگيريد تا روي بند رخت پهن نماييد. نيازي به بيان كردن وجود ندارد كه در شرايطي‌كه خرقه‌ها بازه زماني متعددي به طور مرطوب درون دستگاه بمانند رايحه مي گيرند. اين قابليت و امكان براي دوري از همين رخداد ميباشد.
شستشوي اسلاميد.

برچسب: نمايندگي لباسشويي گرنيه در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۵۶:۱۰ توسط: حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :